Jamkovka muži/ženy 2022

Hamerská celoroční jamkovka 2022

Vážení sportovní přátelé,

Golf & Country Club Svobodné Hamry pro golfovou sezonu 2022 vyhlašuje
Celoroční otevřené mistrovství v jamkové hře pro muže a ženy

Kategorie:  muži / ženy

Přihlášení: hráči/hráčky se přihlašují emailem na : manager@gccsh.cz přihláška je platná po zaplacení startovného v hotovosti v klubovně na recepci.

Rozlosování: Rozlosování provede Golferis

Startovné: 500 Kč/hráč pro celou jamkovku (platba pouze v hotovosti)

Předpokládaný rozpis jednotlivých kol zveřejněn v pavouku turnaje


Pravidla:

Rozpis dvojic hráčů bude zveřejněn na informační tabuli recepce GCCSH a na internetových stránkách www.gccsh.cz. K zápasu v jednotlivých kolech vyzývá vždy hráč s vyšším HCP. Telefonní čísla a emailové adresy budou zaslány na Váš email či na vyžádání na recepci a u manažera klubu. V případě neuskutečnění výzvy postupuje do dalšího kola automaticky hráč s nižším HCP. Pokud se hráči nedomluví na termínu, bude se zápas konat poslední den (neděle) před uzávěrkou v 10:00 hod. nebo v nejbližší volný hrací čas. Pokud ani jeden z hráčů nedorazí, vypadává ten, který má vyšší HCP. Pokud dorazí jen jeden hráč, tento automaticky postupuje do dalšího kola. Po dohrání zápasu prosíme o nahlášení výsledku na recepci a manažerovi klubu.

Jamkovka: Hraje se vždy na 18 jamek. Pokud bude stav nerozhodný, tak se pokračuje dále do rozstřelu, abychom měli vždy jednoho vítěze.

Hráč který vypadne, bude zařazen do „jamkovky plate“, která bude probíhat paralelně a budeme hrát až do konečného umístění.

Přejeme Vám hezkou hru!                                                    

Golf & Country Club Svobodné Hamry

  POZOR! Počet hráčů neodpovídá turnaji !